ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Богуславському відділенні Миронівської об’єднаної податкової державної інспекції м. Богуслав, 12.06.2014 року,  за участю:

-         в.о. голови Богуславської РДА – А.Л. Резніченка (голови комісії);

-         начальника управління ПФУ – О.В.Попченка;

-         першого заступника начальника управління – І.А.Старенької;

-         заступника начальника - начальника Богуславського відділення Миронівського ОДПІ – В.В.Підопригори;

-         головного державного інспектора праці – С.І. Павліченка;

-         в.о. начальника управління соціального захисту населення – С.С. Данілової;

-         головний спеціаліст управління соціального захисту населення – Л.А. Пономаренко;

-         юрист-консульт Богуславського центру зайнятості – Л.М. Ніцун.

На комісію були запрошені: 6 фізичних осіб – підприємців, які використовують  працю 13 найманих працівників  без оформлення трудових відносин, виявлених під час проведення рейдової перевірки суб’єктів підприємницької діяльності Богуславського району.

Основні питання, які розглядалися:

-         про реєстрацію трудових договорів з найманими працівниками у Богуславському районному центрі зайнятості;

-         про нарахування найманим працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж законодавчо встановленому.

ВИРІШИЛИ:

Зобов’язали ФОП, в триденний термін, легалізувати працю найманих працівників шляхом укладення трудових угод. Крім того, відповідно до укладених трудових угод сплатити єдиний соціальний внесок за червень місяць 2014 року, що є не нижче від мінімально встановленого.