Апарат

Загальний відділ
Герасименко Лариса Олександрівна - начальник відділу
тел. (04561) 5-11-80

Відділ організаційної  роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Лінська Ольга Володимирівна - начальник відділу
тел. (04561) 5-17-77

Відділ фінансово-господарського забезпечення
Проценко Надія Миколаївна - начальник відділу
тел. (04561) 5-11-61

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Гогуля Людмила Валеріївна - начальник відділу
тел. (04561) 5-31-07

Відділ управління персоналом
Кабалик Галина Анатоліївна - начальник відділу
тел. (04561) 5-54-92

Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату адміністрації
Лабзенко Наталія Василівна
тел. (04561) 5-17-78

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи

тел. (04561) 5-54-92

Основні завдання
відділів, секторів апарату райдержадміністрації

Загальний відділ
Основні завдання відділу:

Основними завданнями відділу є здійснення єдиного порядку документування і роботи з документами райдержадміністрації відповідно до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, забезпечення чіткої організації контролю за строками проходження і виконання документів, надання методичної допомоги з цих питань управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та відділам її апарату.
Спільно з іншими відділами апарату забезпечує підготовку і проведення засідань колегій райдержадміністрації, нарад та інших заходів, що проводяться в райдержадміністрації, здійснює ведення протоколів колегій районної державної адміністрації

Відділ фінансово-господарського забезпечення
Основні завдання відділу:

Основними завданнями відділу є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю. Створення належних матеріально-технічних умов для роботи працівників апарату райдержадміністрації.

____________________________________________________________________________________________________________________

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Основними завданнями відділу є:

Ведення обліку операцій, пов’язаних із змінами бази даних реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником реєстру, проведення перевірки зміни персональних даних виборця, зазначених в заяві, надання на письмову вимогу виборця інформацію про його персональні дані, внесені до реєстру.