ПОСЛУГИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 року №401-р «Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», затверджено Порядок надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді.

В зв’язку з цим з 01 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

Доступ до інформації про систему територіальних органів Пенсійного фонду України, місцезнаходження, номери телефонів територіальних органів Пенсійного фонду України, загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється територіальними органами Пенсійного фонду України, формування та подання звітності, зразків та бланків заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, видачі свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та пенсійних посвідчень, взяття на облік платників (зняття з обліку), новин тощо надається незалежно від реєстрації осіб на веб-порталі.

Крім того Порядком надано можливість реєстрації для громадян, застрахованим особам, особам, що перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України як одержувачі пенсії, особам, які мають право на призначення пенсії, страхувальникам або уповноваженим ними в установленому порядку особам з метою вирішення питання, з яким вони звертаються до територіальних органів Пенсійного фонду для відкриття електронної персональної сторінки користувача послуг. При цьому зареєстрованим користувачам будуть надані більш розширені послуги, такі як: інформація про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов’язанням платника, подання запитів та скарг, попереднього запису на відвідування органу Пенсійного фонду.

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління Пенсійного фонду у Богуславському районі:каб.10,або за телефоном 5-11-70.

Зразки заяв про реєстрацію юридичних та фізичних осіб у системі надання послуг в електронному вигляді можна отримати на сайті portal.pfu.gov.ua або на ксероксах.