Заступник голови адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики

Салата Олександр Петрович
Заступник голови адміністрації

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Салата Олександр Петрович - 04 червня 1964 року народження, громадянин України, освіта вища, у 1991 році закінчив Київський педагогічний інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю «загально технічні дисципліни та праця».

З вересня 1979 року по червень 1983 року навчання в Корсунь – Шевченківському педагогічному училищі, Черкаська область, м. Корсунь –Шевченківський.

З серпня 1983 року по листопад 1983 року працював вчителем Рогізнянської восьмирічної школи, Київська область, Володарський район,

с. Рогізно. Після проходження строкової військової служби з листопада 1983 року по грудень1985 року працював вчителем трудового навчання та фізичного виховання Щербашенецької неповної середньої школи, Київська область, Богуславський район, с.Щербашенці по серпень 1991 року.

З серпня 1991 року по серпень 1996 року - вчитель фізики Розкопанецької неповної середньої школи, Київська область, Богуславський район, с.Розкопанці.

З серпня 1996 року по липень 2002 року працював директором Розкопанецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Київська область, Богуславський район, с.Розкопанці.

З серпня 2002 року по липень 2005 року - начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації, Київська область, м. Богуслав.

З липня 2005 року по серпень 2005 року отримував виплату допомоги по безробіттю Богуславським районним центром зайнятості, Київська область, м. Богуслав.

З вересня 2005 року по квітень 2006 року працював вчителем фізики Богуславської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №2, Київська область, м. Богуслав.

З травня 2006 року по липень 2010 року - перший заступник міського голови міста Богуслава, Київська область, м. Богуслав.

Салата Олександр Петрович - заступник голови Богуславської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики з 19.07.2010 року.

тел.роб.: (04561) 5-16-73

Обов'язки

Питання: взаємодії між органами виконавчої влади та громадськими орга­нізаціями і політичними партіями, реалізації повноважень райдержадміністрації у сфері соціальної та гуманітарної політики, в галузі науки, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, туризму, материнства і дитинства, сім'ї та молоді, тендерної політики, соціального захисту неповнолітніх та профілактики правопорушень серед них, реалізації повноважень райдержадміністрації у сфері міжнаціональних відносин, міграції, релігій, інформаційної політики, забезпечення державної підтримки засобів масової інформації району, охорони пам'яток історії та культури  .

У межах повноважень вносить на розгляд голови райдержадміністрації пропозиції щодо інвестиційних проектів та залучення інвестицій для розвитку інфраструктури району.

Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів

адміністрації:

- управління праці та соціального захисту населення (у межах повноважень);

- відділу освіти;

-відділу культури та туризму;

-відділу у справах сім'ї та молоді;

-відділу з питань фізичної культури та спорту;

-служби у справах дітей;

-сектору внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації ( у межах повноважень);

Координує діяльність адміністрації з такими територіальними під­розділами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

-районного центру зайнятості;

- центральної районної лікарні;

-районного управління юстиції.

Взаємодіє та сприяє діяльності:

-  районній організації Товариства Червоного Хреста України;

-  редакції районної „Книги пам'яті";

-  громадським організаціям інвалідів;

-  організаціям та об’єднанням  профспілок;

-  районній організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури;

-  громадським жіночим, ветеранським, молодіжним та дитячим організаціям, фондам, асоціаціям;

-  творчим спілкам і організаціям;

-  благодійним фондам, зареєстрованим у районі;

-  національно-культурним товариствам;

-  редакції районної газети „Вісті Богуславщини";

-  телерадіостудії „Богуслав";

-  інших відповідального спрямування об»єднань громадян  і юридичних осіб.