Керівник апарату адміністрації

Новосвітний Олександр Васильович
Керівник апапрату адміністрації

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Новосвітний Олександр Васильович, 06 грудня 1958 року народження, громадянин України, освіта вища, у 1981 році закінчив Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю "радіофізика і електроніка”.

Після закінчення університету працював майстром заводу «Муліт» у м. Богуславі Київської області.

З 1982 по 1986 роки обіймав посади інструктора, завідуючого відділом комсомольських організацій Богуславського районного комітету ленінської комуністичної спілки молоді, Київська область, м. Богуслав.

З серпня 1986 року – інструктор організаційного відділу Богуславського райкому Компартії України, Київська область, м. Богуслав.

З січня 1991 по грудень 1992 року працював інженером Богуславської районної санітарно – епідемічної станції, Київська область, м. Богуслав.

З грудня 1992 по березень 2003 року – директор товариства з обмеженою відповідальністю «ІНСЕБО» ЛТД, Київська область, м. Богуслав.

З березня 2003 по січень 2004 року працював начальником комбінату комунальних послуг, Київська область, м. Богуслав. З січня 2004 року по лютий 2007 року тимчасово не працював.
09.02.2007 Новосвітного Олександра Васильовича призначено на посаду керівника апарату Богуславської районної державної адміністрації.

тел.роб.: (04561) 5-14-42

Обов'язки

Питання: організаційного, правового, кадрового забезпечення діяльності райдержадміністрації, участі у проведенні виборів та референдумів у межах, визначених законодавством, питання державної служби, організації роботи апарату, формування в установленому порядку структури і чисельності райдержадміні­страції та її структурних підрозділів, розробки штатного розпису апарату адміністрації, матеріально-технічного забезпечення діяльності адміністрації, співпраці з органами місцевого самоврядування, доступу до публічної інформації.

Координує та контролює діяльність відділів та інших структурних підрозділів апарату адміністрації:

-  відділу організаційно - кадрової роботи;

-  загального відділу;

-  сектору з питань юридичного забезпечення та мобілізаційної роботи (у межах повноважень);

-  сектору роботи із зверненнями громадян;

-  відділу фінансово-господарського забезпечення;

- сектору внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації (у межах повноважень);

- відділ ведення Державного реєстру виборців.

Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів адміністрації:

- архівного відділу.