Соціальне обслуговування включає:

1. Здійснення соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, сімей загиблих військовослужбовців, одиноких непрацездатних громадян.

2. Оформлення документів на видача окремим категоріям громадян:

- посвідчень “Ветеран праці”, “Учасник війни”, “Сім”я загиблого ветерана війни”, “Інваліда війни”, «Реабілітованого», «жертви нацистських переслідувань», «пенсійні посвідчення  інвалідам з дитинства та особам, що не мають права на пенсію» ;

- талонів на проїзд відповідній категорії;

- технічних та інших засобів реабілітації;

- надання статусу «Дитина війни»

- путівок на санаторно-курортне лікування.

3. Збір та забезпечення оформлення документів на отримання інвалідами автотранспорту, здійснення контролю за дотриманням черговості видачі автомобілів.

4.Забезпечення оформлення документів на поселення одиноких непрацездатних громадян в будинки-інтернати.

5. Надання допомоги у вирішенні невідкладних питань соціального захисту інвалідів та ветеранів.

6. Забезпечення своєчасної підготовки документів для виплати інвалідам та ветеранам :

- компенсації на бензин, та технічне обслуговування автомобілів;

- компенсації на транспортне обслуговування;

- компенсації взамін санаторно-курортної путівки та за самостійне лікування;

- щорічної одноразової грошової  допомоги до 5 травня;

- одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам та інвалідам.

7. Сприяння, через комітет доступності, в облаштуванні пандусами підприємств, установ та організацій району, необхідних для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

8. Проведення інвентаризації особових справ інвалідів та ветеранів, бланків суворої звітності, матеріальних цінностей в установленому порядку.

9. Співпраця з центром зайнятості по проведенню професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки інвалідів та реабілітованих осіб.

10. Організація роботи щодо надання гуманітарної і натуральної допомоги малозабезпеченим громадянам, інвалідам.

11. Видача направлень на протезування.

12. Здійснення виплати одноразової допомоги до Дня Перемоги.

13. Забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів та інвалідів району.

14. Наповнення та поновлення електронної бази інвалідів.

15. Участь у засіданнях комісії МСЕК.

16. Оформлення документів та видача технічних та інших  засобів реабілітації інвалідам.

17. Реєструє, веде облік та зберігає індивідуальні програми реабілітації інвалідів.

18. Видача довідок внутрішньо переміщеним особам.