ПРО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ЖИТЕЛЯМИ С.МЕДВИН

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області, було проведено виїзний прийом громадян   до с. Медвин, 25.06.2015 року, на якому були присутні 24  громадяни, за участю:

-          в.о. начальника управління – І.А.Старенької;

-          заступника начальника управління -  І.П.Криштак;

-          сільського голови – П.В. Листопада.

Основні питання, які порушували громадяни:

вік виходу на пенсію за віком;

перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам через 2 роки від попереднього звернення;

чинники, які впливають на розмір пенсії;

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ІС та ПЗ управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати , які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані листівки з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.

Кількість прийнятих громадян – 5.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.