Вхід на сайтДержавна підтримка населення, ОСББ та житлових кооперативів щодо впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках

Інформація щодо відшкодування відсотків за наданими кредитами для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок  на утеплення житла, облік теплової енергії, встановлення "негазових" котлів, заміну вікон тощо:

  1. Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства,  який  відбувся    22 травня 2015 року у м. Києві в НСК "Олімпійський" (http://saee.gov.ua/uk/news/638).

  1. Презентації учасників Форуму:

-       "Відновлювана енергетика України: перші результати та поточні  завдання"Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з ПЕК (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Dombrovskyi.pdf)

- "Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях"Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Savchuk.pdf)

- Програма енергоефективності "Ощадний дім". Андрій СТЕЦЕВИЧ, Заступник Голови правління АТ «ОЩАДБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Oschadbank.pdf)

- "Досвід та перспективи кредитування ОСББ та ЖБК. Програма кредитування фізичних осіб на термомодернізацію в житлових будинках"Олена ДМІТРІЄВА, Заступник Голови правління АБ «УКРГАЗБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/UKRGASBANK.pdf)

- "Програма енергозбереження для населення у Львівській області". Василь ЛОЗИНСЬКИЙ, Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (http://saee.gov.ua/sites/default/files/LVIV.pdf)

- "Практика м. Луцьк щодо здешевлення кредитів на утеплення будинків"Роман БОНДАРУК, депутат Луцької міської ради. (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Lutsk.pdf)

- "Залучення кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів у будинках ОСББ"Юлія САБАТЮК, Голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/OSBB_Sabatyuk.pdf)

- "Енергетичний менеджмент в житлових будівлях". Іма  ХРЕНОВА-ШИМКІНА, Заступник директора Проекту GIZ  «Енергоефективність у громадах» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/GIZ_IMA.pdf)

- "Ресурсні центри підтримки ОСББ - центри чистої енергії". Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ, Старший консультант  з юридичних питань Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/USAID.pdf)

- "Досвід ЄС щодо імплементації енергоефективних заходів у будівлях"Кшиштоф ГІРУЛЬСКІ, Експерт з енергоефективності Групи підтримки України (Європейська Комісія) (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EU_Hierulskyi.pdf)

- "Фінансування ЄБРР для проектів енергоефективності в будівлях"Сергій МАСЛІЧЕНКО, Старший менеджер, Департамент енергоефективності та зміни клімату, ЄБРР (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EBRD_Maslichenko.pdf)

-       "Підтримка ОСББ з фінансових і організаційних питань Міжнародною фінансовою корпорацію (IFC)". Гжегош ГАЙДА, Керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/IFC_GAIDA.pdf).

У підрубриці "Пільгове кредитування для населення" рубрики "Споживачам" (http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia) розміщено орієнтовний Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту.

У підрубриці "ЗМІ про нас" рубрики "Прес-центр" (http://saee.gov.ua/uk/pressroom/zmi-pro-nas) розміщені відеосюжети, інтерв’ю, коментарі та ін. керівництва Агентства, які також доступні для використання.

Розділ «Енергозбереження для населення», у складі якого розміщена наступна інформація:

http://www.ogku.koda.gov.ua/%D1%89%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%82/ - Державна підтримка населення та ОСББ щодо впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності.

Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання «негазового» котла.

Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

http://www.ogku.koda.gov.ua/%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%80/ - Енергоефективний калькулятор

З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів 27 квітня 2015 року Держенергоефективністю було створено Call-центр з проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів

http://www.ogku.koda.gov.ua/call-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80/ - Call-центр Держенергоефективності України.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси