ПРО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ЖИТЕЛЯМИ С. БРАНЕ ПОЛЕ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області, було проведено виїзний прийом громадян до с. Бране Поле 12.01.2016 року, на якому були присутні 17  громадян, за участю:

-          начальника управління – О.В.Попченка;

-          заступника начальника управління – І.П.Криштак;

-          начальника відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи – Я.В.Куришко;

-          сільського голови – Я.Г. Прокопенко

Основні питання, які порушували громадяни:

вік виходу на пенсію за віком;

перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам через 2 роки від попереднього звернення;

чинники, які впливають на розмір пенсії;

проведення перерахунку з 01.09.2015 року.

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ВЕРПА І ЗІАС управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані листівки в кількості 30 шт. з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.

Кількість прийнятих громадян – 5.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.