ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області 02.02.2016 року було проведено зустріч з трудовим колективом  Медвинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Богуславської районної ради Київської області, на якій були присутні  25 працівників, за участю:

-          начальника управління – О.В.Попченка;

-          заступника начальника управління  - І.П.Криштак;

-          головного спеціаліста УСЗН – Сєдова Ю.Ю.;

-          директора школи   – В.І.Салати.

Основні питання, які порушували громадяни:

-          вік виходу на пенсію за віком;

-          перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам через 2 роки від попереднього звернення;

-          чинники, які впливають на розмір пенсії;

-          порядок визначення стажу, який дає  право на призначення пенсії за вислугою років.

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ВЕРПА і ЗІАС управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані листівки з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.