Вхід на сайтНадання пільг населенню

Розпорядженням голови Богуславської районної держадміністрації від 24 травня 2013  року  № 144 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Богуславського району твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими у 2013 році надавалися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання”, затверджено натуральні норми забезпечення населення  Богуславського району у 2013 році твердим паливом та скрапленим газом.

Вартість 1 тонни вугілля з урахуванням граничних показників вартості твердого палива   становить 995 грн.60 коп.

 

Вартість 1 балона скрапленого газу з урахуванням граничних показників становить 127грн. 73 коп.

За 2013 рік управлінням соціального захисту населення Богуславської РДА було нараховано компенсацію на виплату твердого палива та скрапленого газу 1112 особам на суму 595,6 тис. грн.

Для призначення пільг на придбання твердого палива та скрапленого  газу подаються наступні документи:

-                     заява,  встановленого зразка;

-                     довідка про склад зареєстрованих, в якій вказано, що в житловому приміщенні є пічне опалення та/або кухонне вогнище на твердому паливі, є газова установка під скраплений газ і власник користується (опалює будинок) твердим паливом.

-                     довідка з газового господарства про те, що заявник користується скрапленим газом.

-                     рахунок, відкритий в установі ощадного банку.

Для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг подаються наступні документи:

-                     заява, встановленого зразка;

-                     декларація про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;

-                     довідка про склад зареєстрованих, в якій вказано, що в житловому приміщенні є пічне опалення та/або кухонне вогнище на твердому паливі, є газова установка під скраплений газ і власник користується (опалює будинок) твердим паливом.

-                     довідки про доходи кожної особи,  зареєстрованої у житловому приміщенні за 2013 рік (аліменти, оренда паю, стипендія, заробітна плата тощо);

-                     довідка про розмір земельної ділянки;

-                     довідка з газового господарства про те, що заявник користується скрапленим газом.

-                     рахунок, відкритий в установі ощадного банку.

При собі мати оригінали паспорта, пільгового посвідчення ( чорнобильського, учасника війни, учасника бойових дій, сім’ї загиблого, інваліда війни).

З метою удосконалення обліку осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою Кабінет Міністрів України запровадив Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП)

ЄДАРП – це єдина електронна (автоматизована) інформаційно-аналітична система обліку осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою, яка створена для налагодження обліку даних про пільгові категорії, та запровадження адресних розрахунків з організаціями та підприємствами-надавачами послуг за фактично надані послуги пільговикам.

Включається до Реєстру (ЄДАРП) інформація про осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про основні засади оціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про міліцію" , "Про пожежну безпеку", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, "Про освіту" , "Про державну податкову службу в Україні" , "Про прокуратуру", "Про Службу безпеки України" , "Про бібліотеки і бібліотечну справу", "Про захист рослин", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про жертви нацистських переслідувань", "Про Державну кримінально-виконавчу службу України", "Про правові засади цивільного захисту", "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України", "Про охорону дитинства" , "Про соціальний захист дітей війни" , "Про культуру" , Основ законодавства України про охорону здоров'я , статті 48 Гірничого закону України і пенсіонерів за віком.

Перелік категорій громадян, яким надаються пільги з оплати за житлово-комунальні послуги у 2014 році

Категорії населення

Знижка щодо оплати житлово-комунальних послуг, %

Квартирна плата

Комунальні послуги

Паливо, в тому числі рідке

Абонплата за телефон

1

Ветерани війни

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них

75

75

75

75

Інваліди війни

100

100

100

50/100

Учасники війни

50

50

50

50

Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни

50

50

50

50

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та члени їх сімей

100

100

100

100

2

Ветерани праці та інші громадяни похилого віку

-

-

-

-

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

100

100

100

100

3

Ветерани військової служби і ветерани органів внутрішніх справ

50

50

50

50

4

Чорнобильці усіх категорій

Категорія 1

50

50

50

50

Категорія 2

50

50

50

50

Категорія 3

-

-

50

-

Категорія 4

-

-

50

-

Сім’я,що має дитину-інваліда

50

50

50

50

Дружина (чоловік) померлого чорнобильця

50

50

50

50

5

Діти війни

-

25

-

-

6

Багатодітна сім’я

50

50

50

50

Для оформлення пільг та реєстрації в ЄДАРП до УСЗН подаються такі документи :

1. довідка про склад сім’ї з фактичного місця проживання

2. копії документів, що підтверджує право пільговика та членів його сім’ї на пільги (пільгового посвідчення)

3. копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

4. копія паспорта

5. інформація про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких він має пільги та реально ними користується.

Пільговик, який має право на конкретну пільгу згідно з декількома законами України, має право користуватися пільгою згідно з одним Законом України за його вибором.

У разі зміни місця проживання, або складу сім’ї пільговик або його законний представник повинен повідомити про це управління праці.

Законом України «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про охорону дитинства» щодо посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу» встановлено, що з 01.01.2013р. дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, надаються пільги, передбачені для багатодітних сімей.

Таким чином дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, а також опікунам і піклувальникам надається право на наступні пільги:

1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартплата) в межах норм;

2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші )та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм.

3) 50-відсоткова знижка вартості твердого палива ;

4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

Пільги щодо плати за користування житлом надаються незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам не видаються посвідчення, які передбачені для батьків дітей з багатодітних родин.

Згідно з Правилами надання населенню послуг з газопостачання, Правилами користування електричною енергією для населення та Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води і водовідведення громадяни реалізують право на пільги з оплати комунальних послуг, що підтверджують право на пільги. з дня подання відповідної заяви постачальникам цих послуг та документів.

В 2014 році за рахунок субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню права на пільги мають наступні категорії громадян:

1.         Ветерани війни,  згідно ст.12,13,14,15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту’’:

а) інваліди війни - 100% (на сім’ю), ”. Посвідчення видається облвійськкоматом або управлінням праці та соціального захисту населення;

б) учасники бойових дій  -75% (на сім’ю). Посвідчення видається облвійськкоматами ;

в) учасники війни - 50% (на сім'ю). Посвідчення видається  облвійськкоматами, управлінням праці та соціального захисту населення;

г) сім’ї загиблих (які пропали безвісти) - 50% (на сім'ю).

д) дружини померлих інвалідів ВВВ, а також дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва, які не одружилися вдруге - 50% (на сім'ю);

2.         Діти війни - 25% (на особу),  згідно ст.5 Закону України "Про соціальний захист дітей війни".

3.         Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною( такими вважаються  Герої Радянського Союзу,  повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені 4 і більше медалями «За відвагу», а також Герої Соціалістичної Праці, удостоєні цього звання за працю в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, Герої України (ордену "Золота Зірка")), звільнені від оплати ЖКП, згідно ст.11,16 Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, Указ Президента “Про  пільги ГСП”, 29.10.93 року,ст. 6 Закон України "Про державні нагороди України". Посвідчення, видаться  Кабінетом Міністрів України.

Вдови, вдівці та батьки померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною звільнені від оплати ЖКП.

4.         Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (такими вважаються Герої Соціалістичної Праці, Герої України (ордену Держави ) та повні кавалери ордена Трудової Слави) звільнені від оплати ЖКП, згідно п. 7 ст. 9 Закон України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", ст. 6 Закон України "Про державні нагороди України." Посвідчення, видається Кабінетом Міністрів України.

5.         Жертви нацистських переслідувань,  згідно ст.6-1,6-2,6-3, 6-4 Закон України «Про  жертви нацистських переслідувань».    Постанова КМУ №1467 від 27.09.2000р.:

а) колишні неповнолітні в’язні концтаборів, гетто, а також дітям, які народилися у зазначених місцях - 75%            (на сім’ю). Посвідчення видається облвійськкоматом або управлінням праці та соціального захисту населення;

б) колишні малолітні (до 14 років) в’язні концтаборів, гетто, які визнані інвалідами від загального захворювання трудового каліцтва  - 100% (на сім’ю). Посвідчення видається облвійськкоматом або управлінням праці та соціального захисту населення;

в) дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва, які не одружилися вдруге  - 50%   (на сім’ю). Посвідчення видається облвійськкоматом або управлінням праці та соціального захисту населення;

д) в'язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни; особи, які були насильно вивезені на примусові роботи на територію Німеччини або її союзників, що перебували у стані війни з колишнім Союзом РСР, або на території окупованих Німеччиною інших держав; діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв'язку з патріотичною діяльністю їх батьків було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням -          50%     (на сім'ю).  Посвідчення видається облвійськкоматом або управлінням праці та соціального захиту населення.

6.         Реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами  - 50% (на особу),  згідно ст.6 Закон України " Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" 17.04.1991р. Посвідчення видається управлінням праці та соціального захиту населення.

7.         Ветерани військової служби, ветерани податкової міліції, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і члени їх сімей, які проживають разом з ними  (особи, які мають вислугу 25 або 30р. у пільговому обчисленні) - 50% (на сім'ю), згідно ст. 6, 7 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" . Посвідчення видається відповідним відомчим управлінням .

Вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів: військової служби, ветеранів податкової міліції, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби органів внутрішніх справ,  державної пожежної охорони, служби цивільного захисту,  Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та члени їх сімей, які перебувають на їх утриманні     - 50%  (на особу та членів сім'Ї, які перебувають на утриманні цієї особи).

8.         Працівники міліції, військовослужбовці Служби  безпеки України, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового та начальницького складу державної пожежної охорони, - рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи звільнені зі служби за віком, хворобою або вислугою років   - 50% (на сім'ю), згідно ст.. 22 Закону України "Про міліцію", ст. 22 Закону України "Про пожежну безпеку" п. 5 ст. 26 ЗУ "Про державну податкову службу" прикінцеві  положення Кримінально-виконавчого кодексу України. Посвідчення або довідка з пенсійного управління МВС чи іншого відомчого управління.

Діти працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, осіб рядового та начальницького складу державної пожежної охорони, - рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи які загинули або померли у зв'язку з виконанням службових обов'язків, до досягнення ними повноліття, непрацездатні члени сім'ї, які перебували на їх утриманні зберігається право на пільги які мала  померла особа згідно ст. 22 Закону України "Про міліцію", ст. 22 Закону України "Про пожежну безпеку", п. 5 ст. 26  Закону України  "Про державну податкову службу", прикінцевих  положень Кримінально-виконавчого кодексу України.         Посвідчення або довідка з пенсійного управління МВС чи іншого відповідного відомства.

9.         Звільнені з військової служби за віком, хворобою або вислугою років особи (в тому числі військовослужбовці Служби безпеки України ), які стали інвалідами під час проходження військової служби, та члени їх сімей, які перебувають на їх утриманні -50%            (на особу та утриманців), згідно ст. 12 Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" ст. 24 ст. 25 ЗУ "Про Службу безпеки України".   Посвідчення видається  відповідним відомством .

Батьки та члени сімей військовослужбовців (в тому числі військовослужбовців Служби безпеки України), які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби - 50% (на особу), згідно ст. 12   Закону України "Про соціальний і правовий захист військово службовців та членів їх сімей" ст. 24,25 Закону України  "Про Службу безпеки України". Посвідчення  видається  відповідним відомством .

Батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, які загинули (померли), пропали безвісти або стали інвалідами при проходженні служби - 50%    (на особу), згідно ст. 21 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України",  Закону України "Про правові засади цивільного захисту". Посвідчення або довідки, видані відповідним відомством (військкоматом).

10.       Пенсіонери із числа прокурорів та слідчих прокуратури - 50% (на особу), згідно ст. 49 Закону України "Про прокуратуру". Посвідчення видається пенсійним управлінням.

11.       Громадяни, які постраждали внаслідок  Чорнобильської ката строфи  (1 і 2категорії) -  50% (на сім'ю), згідно ст. 20, 21,22 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи’’.  Посвідчення видається обласною державною адміністрацією.

Сім’я, що має  дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з сім’єю - 50% (на сім'ю). Посвідчення встановленого зразка (та обов’язковий додаток – вкладка до посвідчення)видається обласною державною адміністрацією.

Пільги надаються  дружині (чоловіку) та дітям померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, або  опікуну (на час опікунства) дітей померлого громадянина 1,2 і 3 категорії - 50% (на особу). Довідка видана облдержадміністрацією. Опікунство оформляється відділом опіки при райадміністраціях.

12.       Медичні та фармацевтичні працівники, які проживають і працюють в селах, та селищах  -100%   (на особу), згідно п. „ї” ч. 1 ст. 77 „Основ законодавства України про охорону здоров’я”  №2812-XII від 19.11.1992р.  Довідка з місця праці.  *

Пенсіонери, які раніше працювали медичними та фармацевтичними працівниками  і проживають у селах та селищах.

13.       Працівники культури, які працюють у сільській місцевості, селищах міського типу -100%  (на особу), згідно ч.4 ст.29 "Основ законодавства про культуру" №2117-ХІІ від 14.02.1992 року.           Довідка з місця праці.  *

Пенсіонери з числа колишніх працівників культури які працювали у сільській місцевості , селищах міського типу.

14.       Педагогічні працівники, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу -100% (на особу), згідно ч. 4 статті 57 Закону України "Про освіту", Лист Міністерства юстиції України від 05.03.2005р. Довідка з місця праці.  *

Пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками в сільській місцевості і селищах міського типу та  проживають у них.

15.       Працівники бібліотек, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу - 100% (на особу)  згідно  ч. 2 статті 30 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" від 27.01.1995р. Довідка з місця праці. *

Пенсіонери, які раніше працювали у бібліотеках працівниками в сільській місцевості і селищах міського типу та  проживають у них.

16.       Пенсіонери, які раніше працювали у  сфері захисту рослин в сільській місцевості і селищах міського типу та  проживають у них  - 100% (на особу), згідно ч. 4 статті 20 Закону України «Про захист рослин» від 14.10.1998р. Довідка з місця праці.*

17. Багатодітним сім’ям - 50% на сім’ю, згідно  Закону України  «Про охорону дитинства» . Посвідчення  видається відділом сім’ї та молоді при районній державній адміністрації .

Багатодітна сім’я  –сім’я, що складається з батьків(або одного з батьків) та  трьох і більше дітей.

*  Пільги  надаються працівникам за умови, якщо розмір наданих пільг у грошовому еквіваленті разом із середньомісячним сукупним доходом працівника за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 5 ст. 51 Бюджетного кодексу України, при наданні пільг та здійсненні видатків з бюджету щодо їх виплати до членів сім'ї пільговика належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним, за умови що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

Особа, яка має право на пільги при  оплаті житлово-комунальних послуг, в разі якщо вона виявила бажання скористатись своїм правом, повинна подати в установленому порядку заяву до організації надавача-послуг. Нарахування пільг на послуги проводиться з дня подачі заяви на організацію, яка надає послуги.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. №117 «Про єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» фізичні особи, які мають право на пільги згідно із чинним законодавством України, повинні бути включені до Реєстру.

Для включення до Реєстру інформації про пільговика він подає в управління  такі документи:

довідку про склад сім'ї;

копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім'ї на пільги (з пред'явленням оригіналів цих документів);

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;

пред'являє паспорт;

надає інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких він має пільги та реально ними користується.

Пільговик, який має право на конкретну пільгу згідно з кількома законами України, включається до реєстру, як пільговик, що користується цією пільгою згідно з одним із законів за його вибором. Облік пільговиків в Реєстрі ведеться за зареєстрованим місцем проживання. Надання пільг за фактичним місцем проживання , як виняток , можливе лише за рішенням комісії з питань призначення субсидій та пільг при райдержадміністрації.

Згідно Постанови КМУ від 1 серпня 1996 р. N 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати» пільги надаються в межах таких норм:

а) споживання  електричної  енергії  на   комунально-побутові

потреби:

у  сільських  і міських населених пунктах (крім будинків, які обладнано електричними плитами і електроопалювальними установками) -  у  розмірі 75 кВт. год на сім'ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому  числі,  якщо  обидва  члени  сім'ї  мають право на знижку, і додатково 15 кВт. год на кожного іншого члена сім'ї, а також осіб, які  не  належать  до членів сім'ї пільговика, але зареєстровані і проживають  у  зазначеному  житловому приміщенні (будинку) і мають право  на  знижку  плати,  але не більш як 150 кВт. год на місяць;

у сільських  і  міських  населених  пунктах  у будинках,  які обладнано   стаціонарними   електричними   плитами,  -  у  розмірі 100  кВт. год на сім'ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі, якщо обидва члени сім'ї мають право на знижку, і додатково 25 кВт. год  на  кожного іншого члена сім'ї, а також осіб, які не належать до  членів  сім'ї  пільговика,  але  зареєстровані  і проживають у

зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку

плати,  але  не  більш  як  200 кВт. год на місяць;

у сільських   і   міських   населених  пунктах  у  будинках, обладнаних   електроопалювальними   установками,  -   28  кВт. год на 1  кв.  метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період з розрахунку 21 кв.  метр  опалюваної  площі  на  кожну  особу,  яка постійно  проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати,  та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю, але не більше загального  розміру  опалюваної  площі;

у  сільській місцевості і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до  законодавства  держава  забезпечує  безоплатне освітлення  житла  (квартири)  розмірі  30  кВт.  год  на  місяць.

б) споживання природного газу для побутових потреб:

у  разі  використання  на  опалення  житла:       у розмірі 21 кв.  метр опалювальної площі на кожну особу, яка постійно  проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, і додатково 10,5 кв. метра на сім'ю - 11 куб. метрів природного  газу  на  1  кв.  метр  площі на місяць в опалювальний період;

для сімей,  що  складаються   лише   з   непрацездатних  осіб (статті 12,  13,  14  і  15  Закону  України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту",  у  розмірі 42 кв.  метри опалювальної площі на кожну особу,  яка має право на знижку плати,  та додатково 21 кв.  метр на сім'ю - 11 куб. метрів природного  газу  на  1  кв.  метр  площі на місяць в опалювальний період; у разі   користування    газовою    плитою    за    наявності централізованого гарячого водопостачання - 9,8 куб.  метра на одну особу на місяць;

у разі    користування    газовою   плитою   за   відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 18,3 куб. метра на одну особу на місяць;

у разі користування  газовою  плитою   та   водонагрівачем  - 23,6 куб. метра на одну особу на місяць;

в) плати за користування житлом - 21 кв. метр загальної площі

на одну особу і додатково 10,5 кв. метрів на сім'ю;

г) плати за користування тепловою енергією для опалення житла

-  21  кв.  метр опалюваної площі на одну особу і додатково 10,5

кв. метрів на сім'ю.

Згідно договору «Про відшкодування коштів за пільгове перевезення пасажирів» № 4 від 04.01.2014 р., та виходячи з розподілу субвенцій з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадан на 2014 рік по Богуславському району здійснювати перевезення 6 пільговиків на один рейс по маршрутах в межах району.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси