ПОЇЗДКА ВИХІДНОГО ДНЯ

На вихідних 21 травня 2016 року  працівники управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області побували на екскурсії в Національному дендропарку України «Софіївка» м. Умані Черкаської області.

Працівники Фонду мали змогу пoбaчити живописні  пейзажі з гротами та скульптурами, які ведуть в світ античних легенд та Гомерівської «Одісеї», павільйони,  Іонічне море, посеред моря – величний фонтан Змії з висотою струменя біля 20  метрів, давньогрецькі статуї, джерело Гіппокрена, долину Гігантів, подорож підземною річкою та  чудовий рослинний і водний  світи парку.

Відпочинок став свіжою прохолодою для душі серед спеки повсякденного життя.

Подорож дуже сподобалась працівникам Фонду, сповнені найкращих вражень та позитивних емоцій, в понеділок з новими силами всі приступили до виконання своїх обов’язків.

IMG_8254IMG_20160521_132917