ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було проведено зустріч з трудовим колективом Богуславської районної державної лікарні ветеринарної медицини, 03.08.2016 року, на якому були присутні  15 працівників, за участю:

-          заступника начальника управління – І.П.Криштак;

-          начальника  відділу платежів до пенсійної системи та КПР – Я.В.Куришко;

-          начальника лікарні – Зубченко І.Г.

Основні питання, які порушували громадяни:

-          вік виходу на пенсію за віком;

-          чинники, які впливають на розмір пенсії;

-          легалізація та детінізації заробітної плати та зайнятість населення;

-          про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій;

-          добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ВЕРПА і ЗІАС управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздані листівки з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.

_002_3_004_4