ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області повідомляє, що 30 серпня 2016 року заступником начальника управління  - І.П.Криштак, начальником відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи -  Я.В.Куришко,  за участю  начальника управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України – М.В. Барахтянської, головного спеціаліста відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області – О.Є.Дубовик,  спільно з  директором Богуславського районного центру зайнятості  -  П.В. Тарасенком проведено зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславському районному центрі зайнятості. На зустрічі  були присутні  15 безробітних громадян.

Основні питання, які порушували громадяни:

-       легалізація заробітної плати та зайнятість населення;

-          про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій;

-          добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-          вік виходу на пенсію;

-          чинники, які впливають на розмір пенсії.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися у відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем управління ПФУ  у Богуславському районі та вияснити, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

на завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати.

IMG_20160830_084605331

IMG_20160830_084234514