Зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера»

08.09.2016 року  в комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького»  було проведено зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» головним спеціаліст відділу  обслуговування громадян - Т.В. Дудченко з начальником відділу кадрів коледжу - О.П.Кобиш.

Під час зустрічі увагу було  акцентовано  на зміни у пенсійному законодавстві у 2016 році, сучасних можливостях отримання інформації, правах виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

IMG_20160908_152737693