Оголошення. Про початок проведення громадських слухань.

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детального плану території для будівництва групи дачних будинків за межами населеного пункту с.Москаленки Богуславського району Київської області відбудуться 17.10.2016 об 11-00 в приміщенні сільської ради в с.Москаленки.

Замовник містобудівної документації – Богуславська районна державна адміністрація.

Проект розроблений ТОВ «Архітектурно-іноваційна компанія» на підставі розпорядження Богуславської районної державної адміністрації від 01.08.2016 №409.

Метою детального плану території є визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.
Ознайомитись з проектними матеріалами детального плану території можна у відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської РДА в к. 303 з 8-00 до 17-00  в робочі дні з 19.09.2016 по 13.10.2016 або на офіційному сайті  Богуславської РДА в розділі «Інформація для населення. Містобудування та архітектура», відповідальна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва Теребун Г.М.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом одного місяця за адресою: м.Богуслав вул.Івана Франка,4 к.303, контактний телефон – 5-11-64.