День відкритих дверей в управлінні Пенсійного фонду України у Богуславському районі

25 жовтня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області відбувся день “відкритих” дверей для всіх бажаючих жителів міста Богуслава. Знайомство з управлінням відбулося в громадській приймальні. Заступник начальника управління Криштак Ірина Петрівна та головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Дудченко Тетяна Василівна ознайомили присутніх з графіком особистого прийому керівників управління та роз’яснили основні пріоритети та напрямки роботи управління. Для всіх бажаючих було проведено екскурсію по відділам управління та ознайомлено з роботою кожного спеціаліста. Спеціалісти управління надали вичерпні відповіді на поставлені питання відвідувачів.