Зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера»

16 листопада 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було проведено зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» начальником відділу обслуговування громадян – О.М.Митяй, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян – О.В.Лукашевською2

Під час зустрічі увагу присутніх акцентовано на змінах у пенсійному законодавстві у 2016 році, сучасних можливостях отримання інформації, правах виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

На завершення зустрічі роздано буклети про запровадження  накопичувальної системи.

_003

_007