Прийом громадян

29 листопада 2016 року  з 09.00 по 12.00 в приміщенні служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації відбувся прийом громадян за участю працівників служби у справах дітей та Богуславського бюро правової допомоги.

Під час прийому громадяни зверталися в телефонному режимі та особисто. Питання, які цікавили відвідувачі стосувалися житлових питань (оформлення спадщини, укладання нотаріальних договорів), отримання державної допомоги сім’ям з дітьми, виплат матеріальної допомоги учасникам АТО, виплат на оздоровлення учасникам АТО, матеріальної допомоги особам, що підписали контракт на проходження військової служби тощо.

В ході прийому відвідувачів було ознайомлено з порядком та підставами отримання безоплатної правової допомоги

PB295349

PB295351