Діяльність політичних партій

26 червня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання конференції Богуславської районної організації Партії регіонів. Перед учасниками конференції виступив голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., який в своїй промові окреслив пріоритети щодо виконання соціальних ініціатив Президента України. Учасники конференції заслухали про звіт голови Богуславської районної організації Партії регіонів про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки, згідно Статуту Партії регіоні стаття № 5.3.8; про звіт контрольної комісії про діяльність Богуславської районної організації Партії регіонів з 2008 по 2012 роки; про переобрання Голови Богуславської районної організації Партії регіонів, згідно Статуту Партії регіонів стаття № 5.3.8.; про обрання Ради Богуславської районної організації Партії регіонів; про обрання контрольної комісії Богуславської районної організації Партії регіонів; про завдання Богуславської районної організації Партії регіонів щодо організації проведення виборів 28 жовтня 2012 року; про обрання делегатів на XIX конференцію Київської обласної організації Партії регіонів.

Головою обрано одноголосно Кипиченка Леоніда Михайловича, діючого голову районної організації Партії регіонів. В роботі конференції взяв участь депутат Київської обласної ради, Президент благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко.