Про проведення зустрічі з учасниками АТО

15 грудня 2016 року начальником управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області М.В. Барахтянською та заступником начальника управління Пенсійного фонду України  у Богуславському районі Київської області І.П. Криштак проведено зустріч з головою ГО «Об’єднане братерство воїнів АТО» Руденком Юрієм Анатолійовичем, військовослужбовцями - учасниками АТО Криштаком Сергієм Григоровичем та Кривошеєю Іваном Івановичем – жителями м. Богуслава.

Під час зустрічі було роз’яснено:

-         нарахування пенсії по інвалідності відповідно ЗУ «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу  органів внутрішніх справ»;

-         зміни ЗУ «Про державний бюджет  на 2016 рік» відповідно до якого буде змінено прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 01 травня та з 01 грудня 2016 року та перераховано розмір пенсії;

-         вивчено потреби та інші питання, які турбують учасника АТО.