День Пенсійного фонду – в перукарні «ЕЛІТ»

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області проведено День Пенсійного фонду для працівників перукарні «ЕЛІТ». У рамках заходу було проведено зустріч з трудовим колективом перукарні «ЕЛІТ» м. Богуслав, 14.12.2016 року, на якій були присутні  працівники перукарні, за участю головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 управління ПФУ – Н.П. Алданової.

Основні питання, які були розглянуті на зустрічі:

-          про зміни в пенсійному забезпеченні з  01.12.2016 року;

-          переваги легалізації заробітної плати;

-          добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-          запровадження накопичувальної системи;

-          про переваги реєстрації на веб-порталі;

-          стратегія модернізації та розвитку ПФУ на період до 2020 року.

На всі запитання було надано обґрунтовані відповіді,  повідомлено, що кожен працівник має можливість в будь-який час звернутись у відділ  ведення електронних реєстрів кабінет  №10 управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено. Нагадали про можливість отримання консультацій з пенсійних питань за телефоном «гарячої лінії» та по скайп-зв’язку.

На завершення присутнім роздані листівки з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», заяви для реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду.

IMG_20161214_110936

IMG_20161214_110820