Вхід на сайтВідлуння свята

Частували піснями, кулішем і юшкою…

За давньою традицією щоліта в районі проходять Дні села, де вшановують трудолюбивих людей, вітають ювілярів, старожилів і зовсім маленьких, словом, відпочивають. Минулої суботи запальні українські пісні лунали і в Дмитренках.

Хоча літня спека зараз вдень не випускає з хати, проте й вона не стала на заваді людям прийти до сільської ради, де в затінку розгорнули музичну апаратуру музиканти з Богуслава.

Коли відлунав гімн України, слово надали голові територіальної громади сіл Дмитренки, Гута і Коряківка В. П. Олексієнку, який привітав односельчан і гостей зі святом, побажавши всім доброго здоров’я і благополуччя. Разом із вітаннями вручив і подарунки: футболістам, які на всіх іграх захищають честь рідних Дмитренок (того вечора вони грали у Побережці) — невелику грошову премію, найстарішим жителям Тетяні Захарівні Путченко і Миколі Степановичу Сарапуці , й тим, хто в цьому році відзначав півстолітній рубіж подружнього життя — Володимиру Сергійовичу і Зінаїді Микитівні Салогубам, Володимиру Луковичу і Ніні Олександрівні Митяям, Володимиру Прокоповичу і Вірі Фалімонівні Синєбокам, Анатолію Федоровичу і Тетяні Луківні Федоровим, Миколі Івановичу і Марії Василівні Сидоренкам, найменшенькій жительці Дмитренок Яринці Мруць — пледи і ковдри. А всім присутнім — хліб-сіль і запальні пісні у виконанні юних артистів: Сніжани Попович, Олександра Коршака, Тетянки Винник, Марини Аникієнко, Назарія Якименка та подружжя Руденків.

Того дня на гостину до жителів села приїхали і почесні гості: депутат районної ради О. В. Шевченко та заступник генерального директора компанії інвестора С. В. Головатенко. Дякували трудівникам за добросовісну працю, оптимізм і віру в краще майбутнє.

Не забули й тих земляків, які полягли на фронтах Великої Вітчизняної війни, — до підніжжя пам’ятника з викарбуваними прізвищами односельців лягли живі квіти.

І поки над майданчиком, де проходило свято, лунали пісні, поруч домлівав у казані козацький куліш і рибальська юшка. Ними і частували людей після концерту кухарі: подружжя Козленків, Людмила Власенко, Наталія Чухліб, Інна Іллєнко і Інна Верзун.

Закінчилося свято дискотекою для молоді та рясним, хоч і нетривалим, дощем, якого так довго чекали в Дмитренках.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси