Вхід на сайтДобра справа

Корсунчани відновлюють пляж Трьох каменів.

Те, що наша Рось поступово перетворюється на болото, хвилює багатьох богуславців. Дехто доводить це на ділі, прибираючи місця відпочинку від сміття. Але те, що затіяли жителі вул. Корсунської та провулку Корсунського — заслуговує на особливу увагу.

Вже три тижні поспіль корсунчане — мешканці найближчих до річки будинків — очищають берег Росі від очерету, куширів та мулу. Праця — просто титанічна, адже місце, яке відомо серед місцевих, як пляж Трьох каменів, близька десяти років потопало у «лісі» двометрового очерету. Тож, від нього спочатку звільняли колишній пляж — де звичайною косою, де бензокосилкою, а потім приступили до берега, вириваючи рослину з корінням із води. Дорослим допомагають і діти — дуже хочеться їм знову купатися на улюбленому колись місці, про яке весь час нагадують сімейні фотографії.

Ось так, як кажуть, із Божою допомогою, стеблина за стеблиною, де — по пояс, де по коліна у воді, щодня, після роботи, з 6-ої і до 9-ої вечора, корсунчане вже пройшли більше 50 метрів.

Важко? Не те слово! Тим паче, що людей на такий великий та складний шмат роботи небагато: близька 15-ти чоловік самотужки рятують цей, колись чудовий куточок Росі, куди раніше навіть із Росії приїжджали відпочивати. Звичайно, волонтери були б дуже раді і вдячні, якби до них приєднались і жителі вулиці Набережної, й інші богуславчани, яким не байдужа Рось не лише на словах. До речі, корсунчанам допомагають і деякі жителі вулиці Миколаївської — мріють, як будуть тут відпочивати серед краси, яку самі ж і відроджують.

Як би до Божої допомоги ще й людська підоспіла…

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси