Апаратна нарада

09 липня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з головою Богуславської районної ради М.В. Висотенком, в.о. міського голови В.Литвином, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками відповідних служб: про виконання та наповнення бюджету;
про стан розрахунків за газ; про перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок поза межами населених пунктів району; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі; про роботу дозвільного центру, «Єдиного вікна»; про стан співпраці з громадськими організаціями в районі; щодо боржників підприємств району; стан роботи служби зайнятості та працевлаштування соціально незахищених; щодо контролю за цінами на основні продукти харчування та ліки в районі; про підсумки підготовки шкіл району до нового навчального року; про проблеми медичної галузі в районі, засідання наглядової ради по даному питанню, моніторинг цін на ліки; екологічний стан р.Рось, р.Богуславка та водних ресурсів в районі; про стан збору зернових; стан тваринництва; про готовність шкіл до нового навчального року; щодо оздоровлення дітей в 2012 році; профілактична робота щодо попередження пожеж та санітарного стану в районі.