ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СВОЄЧАСНОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Управлінням Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області було ініційовано проведення  комісії з питань своєчасності сплати податків та виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших  соціальних виплат, комісія відбулася в Богуславському відділенні Білоцерківської ДПІ, 31.01.2017 року,  за участю:

-          начальника управління ПФУ – О.В.Попченка;

-          начальника Богуславського відділення Білоцерківської ОДПІ – В.В.Підопригори;

-          головного спеціаліста управління соціального захисту населення – О.В.Старинця;

-          начальника відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та КПР – Я.В.Куришко.

На комісію були запрошені: 17 керівників підприємств-боржників та фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ.

Основні питання, які розглядалися:

1. про погашення заборгованості підприємств-боржників та фізичних осіб-підприємців зі сплати ЄСВ;
  2. про легалізацію зайнятості та виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 01.01.2017 року мінімальної заробітної плати 3 200 грн.

ВИРІШИЛИ:

Зобов’язали керівників підприємств-боржників та фізичних осіб-підприємців погасити заборгованість до встановлених термінів та неухильно дотримуватися виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 01.01.2017 року мінімальної заробітної плати 3 200 грн.

_002_4_005_6