ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ АТО

01 грудня 2017 року заступником начальника управління Пенсійного фонду України  у Богуславському районі Київської області  - І.П.Криштак проведено зустріч з військовослужбовцями - учасниками АТО, заступником військового комісара начальником мобілізаційного відділення старшим лейтенантом -  О.В.Горовенком,  начальником відділу військового обліку та бронювання солдатів, сержантів запасу – капітаном – М.І. Рузевичем.

Під час зустрічі було роз’яснено:

-         зміни внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби» від 06 грудня 2016 року №1769-VII, який набув чинності 07 січня 2017 року;

-         нарахування пенсії по інвалідності відповідно ЗУ «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу  органів внутрішніх справ»;

-         вивчено потреби та інші питання, які турбують учасника АТО._001_8