Заходи

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на січень  2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на лютий 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на березень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на квітень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на травень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на червень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на липень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на серпень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на вересень 2018 року.

Заходи Богуславської  районної державної адміністрації її управлінь, відділів на жовтень 2018 року.