Зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславському районному Центрі зайнятості

08 лютого 2017 року заступником начальника управління ПФУ у Богуславському районі І.П.Криштак, начальником  відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Я.В.Куришко, спільно з  директором Богуславського районного центру зайнятості П.В.Тарасенком проведено зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславському районному центрі зайнятості. На зустрічі  були присутні  13 безробітних громадян.

Основні питання, які розглядалися на зустрічі:

-  про зміни в пенсійному забезпеченні з 01.01.2017 року.

-  переваги легалізації заробітної плати.

- добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

-  запровадження накопичувальної системи.

-  про переваги реєстрації на ВЕБ-порталі.

-  огляд постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України».

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися у відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем управління ПФУ  у Богуславському районі та вияснити, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати.

IMG_20170209_084543834