День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Іванівка

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області повідомляє, що 14 лютого 2017 року начальником управління – О.В.Попченком, заступником начальника управління – І.П.Криштак,  спільно з спеціалістом управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації Н.А. Лавренко, головним спеціалістом Богуславського бюро правової допомоги – Н.О. Туникою, сільським головою – В.В. Кисельовим, проведено виїзний прийом громадян до с. Іванівка, на якому були присутні 16 громадян.

.      Основні питання, які порушували громадяни:

-              чинники, які впливають на розмір пенсії;

-              вік виходу на пенсію, за віком;

-              добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-              учасники накопичувальної пенсійної системи;

-              реєстрація на Веб-порталі.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися у відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем управління ПФУ у Богуславському районі та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати.

В ході виїзного прийому було  проведено зустріч з пенсіонерами с. Іванівка Богуславського району, щодо своєчасності та повноти отримання пенсійних виплат пенсіонерами.

Під час опитування пенсіонерам надано вичерпні відповіді стосовно перерахунку пенсій, скарг та зауважень немає.

_013