Профінформаційний семінар

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 28 лютого був проведений профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України.

В семінарі взяли участь 20 осіб із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського районного військового комісаріату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов»язків, пільг для військовослужбовців.

Також на семінар були запрошені представники управління Пенсійного фонду України в Богуславському районі, які надали інформацію про пільгові пенсії для військовослужбовців та інвалідів війни, ознайомили із змінами в законодавстві. Всім присутнім на семінарі були запропоновані вакансії на філії «Гаврилівський птахівничий комплекс».

В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.