Зустріч з представниками Миронівської птахофабрики

Сьогодні,3 березня, у приміщенні Богуславського районного  центру зайнятості для Комплексу з переробки курчат бройлерів ПРАТ «Миронівська птахофабрика» проведено міні – ярмарку вакансій.
Захід відвідали понад 30 осіб – безробітних та шукаючих роботу.
Інспектор з кадрів  Комплексу з переробки курчат бройлерів ПРАТ «Миронівська птахофабрика»  Краєва Алла Миколаївна  розповіла про умови роботи на підприємстві, наявні вакансії, рівень заробітної плати. Підприємство за потреби забезпечує працівників житлом, є транспортна розвозка з Таращанського, Богуславського та Миронівського районів.
Відвідувачі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками роботодавця, пройти співбесіду та заповнити анкети, отримати додаткову інформацію про заявлені вакансії й умови роботи, мали змогу ознайомитися з підприємством по відеофільму,обговорити перспективи працевлаштування.
Слід зазначити що підприємство має потребу  в близько 40 різних професій
Захід відвідали понад 30 осіб – безробітних та шукаючих роботу.
Слід зазначити що підприємство має потребу  в близько 40 різних професій
IMG_20170303_090117