До уваги громадськості!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» рішенням громадської ради при Богуславській райдержадміністрації було утворено ініціативну групу з проведення установчих зборів для утворення нової громадської ради при Богуславській  райдержадміністрації. Ініціативна група з проведення установчих зборів для утворення нової громадської ради при Богуславській  райдержадміністрації вирішила провести установчі збори о 14.00 год. 3 квітня  2017 року в приміщенні Богуславської райдержадміністрації (м.Богуслав,  вул. Франка, 4, 3-поверх, малий зал).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Копії документів про легалізацію ІГС (свідоцтво про реєстрацію та статут).

3. Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2015-2016 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

4. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).

5. Електронна версія документів, зазначених у п.3-5 заяви (на електронних носіях).

Зразки необхідних документів можна отримати: м. Богуслав, вул. Франка,4,  кім. 213. Документи приймаються ініціативною групою до 23 березня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Богуслав, вул. Франка,4,  кім. 213, з 08.00 год. до 17.00 год. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04561) 5-14-43.