ОГОЛОШЕННЯ!

24 березня 2017 року о 09-30 год буде представлено публічний звіт голови Богуславської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2016 рік.
Регламент заходу:
09.30 – 10.00 – презентація публічного звіту голови Богуславської районної державної адміністрації.
10.00 – 10.30 – запитання та відповіді.
Місце проведення заходу: вул. Франка, 4, м. Богуслав,  Київської області, 3 поверх, великий зал засідань.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації.
Контактна особа: Джемесюк Андрій Володимирович, начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богуславської райдержадміністрації.