Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

IMG_242410  березня 2017 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в м. Богуслав відбулося урочисте покладання квітів та вшанування пам’яті   великого українського патріота, поета і художника Т.Г.Шевченка.

Керівництво міста та району,  керівники підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, депутати міської та районної рад, представники інститутів  громадського суспільства, голови та члени політичних партій, учні та студенти,  громадськість міста та району, ЗМІ поклали квіти до пам’ятника Кобзареві та вшанували невмирущу пам’ять великого патріота.

Керівник апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітний у своєму виступі процитував

Івана Франка: «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі й вільні шляхи професорам та книжним ученим».

Цього ж дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка.

В бібліотеках району проведено тематичні виставки присвячені 203-  річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. В усіх навчальних закладах проведено тематичні години, лекції, виставки робіт.IMG_2424IMG_2426IMG_2430IMG_2433