Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

11  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85 річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
«Атек» м. Київ,  «Київ» м. Київ, «Крижинка» м. Київ, « Легіон» м. Калуш, «Дніпро» м. Дніпро, «Глорія» Молдова, «Ягуари» м. Дніпро, «Шершні» м. Богуслав.
Дух Великої, Швидкої і Мужньої гри під назвою ХОКЕЙ витав з перших сходинок «Льодограю» ,де збиралися поважні гості на урочисте відкриття чемпіонату:
заступник Голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович; Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна; начальник Управління Молоді та Спорту Стеценко Володимир Григорович;Голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович; старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80 ,зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.
Вітали гостей у дружньому, теплому колі - прикрашена арка біло-блакитними повітряними кульками, урочистість підкреслювали юні барабанщиці (керівник Оксана Мороз) та діти в національних українських костюмах (театру -студія «Орфей» керівник Оксана Сінченко) із запашним короваєм на рушнику вишиваному.
Урочисте відкриття турніру відбулося на льодовій арені «Льодограю»,де зустрілися під гучну барабанну дріб барабанщиць хокейні команди -учасниці турніру, поважні гості. Саме Лід став свідком передачі Естафети хокеїста старшого покоління (С.І. Циганенка)-хокеїстам молодшого (Юліан Данііл )-
Юні «Шершні» обперезали наставника українським рушником і одержали від нього в подарунок хокей ключку.
Звучав Гімн України, Гімн Молдови, Гімн Богуславщини. Із «вкидання шайби»,розпочалися дводенні баталії за «Кубок Губернатора».
Довгоочікувану церемонію нагородження проводили: Голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, організатор турніру «Хокейна Україна» Морозова Катерина Юріївна та директор УНТЦ «Льодограй» Штефан Ігор Петрович.
Ось вони результати:
«Глорія»-    VІІІ місце;
«Ягуари» -   VІІ місце;
«Шершні» - VІ місце;
«Київ» -         V місце;
«Атек» -       ІV місце;
«Легіон» -    ІІІ місце;
«Крижинка» - ІІ місце.
«Кубок Губернатора» за зайняте І місце у турнірі присвяченому 85 річниці Київської області  отримала хокейна команда з міста Дніпра «Дніпро».
Понад 160 хокеїстів учасників турніру мали змогу поборотися сам на сам з льодовою ареною УНТЦ «Льодограй»,   який побудований на благодатних землях, з багатовіковою історією , де сама природа надихає на  максимум позитиву та неперевершені враження.
Sequence_01.Still00311  та 12 березня 2017 року в УНТЦ «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей МСЛ, пройшов Міжнародний турнір із серії турнірів «Хокейна Україна» серед юнаків 2007 року народження. Гра на «Кубок Губернатора» до 85-ї  річниці утворення Київської області, за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У турнірі брали участь хокейні команди:
заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату Кучер В’ячеслав Анатолійович,  голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна,  начальник Управління молоді та спорту Стеценко Володимир Григорович, голова Богуславської Районної Ради Замирайло Володимир Миколайович,  старійшина хокейного спорту Богуславщини, славний ювіляр, якому нещодавно виповнилося 80, зі своєю командою ветеранів-хокеїстів 60-х- Циганенко Сергій Іванович та багато почесних земляків, жителів славного міста над Россю.
Вітали гостей у дружньому, теплому колі юні барабанщиці  та діти в національних українських костюмах із запашним короваєм на вишиваному рушнику.
Урочисте відкриття турніру відбулося на льодовій арені «Льодограю», де зустрілися під гучну барабанну дріб барабанщиць хокейні команди -учасниці турніру, поважні гості. Саме лід став свідком передачі Естафети хокеїста старшого покоління С.І. Циганенка-хокеїстам молодшого.
Звучав Гімн України, Гімн Молдови, Гімн Богуславщини. Із «вкидання шайби», розпочалися дводенні баталії за «Кубок Губернатора».
Ось вони результати:
«Глорія»-    VІІІ місце;
«Ягуари» -   VІІ місце;
«Шершні» - VІ місце;
«Київ» -         V місце;
«Атек» -       ІV місце;
«Легіон» -    ІІІ місце;
«Крижинка» - ІІ місце.
«Кубок Губернатора» за зайняте І місце у турнірі присвяченому 85-їрічниці Київської області  отримала хокейна команда з міста Дніпра «Дніпро».
Понад 160 хокеїстів учасників турніру мали змогу поборотися сам на сам з льодовою ареною УНТЦ «Льодограй»,   який побудований на благодатних землях, з багатовіковою історією,  де сама природа надихає на  максимум позитиву та неперевершені враження.
Sequence_01.Still008Sequence_01.Still014Sequence_01.Still003Sequence_01.Still012Sequence_01.Still013
IMG_0791Sequence_01.Still002_1