АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2437Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  в понеділок, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної ради,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, спорту, освіти, сплати податків, декларування доходів, орендної плати за паї, наповнення районного бюджету, забезпечення правопорядку, проведення ремонтних робіт на дорогах району, проведення щеплення та дослідження поголів’я ВРХ, забезпечення проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу,  роботи районного військового комісаріату, реєстрації суб’єктів господарювання, початку проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району,  стану розрахунків населення за спожиті послуги, які надає КП «Богуславтепломережа»,  різне.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька  заслухала доповіді  всіх учасників апаратної наради  по питаннях порядку денного та   вкотре акцентувала увагу на оптимізації медичної галузі району та на недопущенні закриття інфекційного відділення.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

IMG_2439IMG_2436