Прийом громадян

IMG_244115 березня  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька провела особистий  прийом громадян, під час якого жителі Богуславщини звернулися з  питаннями надання матеріальної допомоги на лікування,  соціального захисту.

Також на прийомі  у голови адміністрації з колективним зверненням  побували батьки, діти яких проживають в с. Біївці, а навчаються у Богуславській СШ №1.

Батьки звернулися з питанням щодо  підвезення дітей до місця їх навчання, мотивуючи це наявністю Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на ‎2015-2017 роки, яка діє у Київській області, з метою забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, створення належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти у сільській місцевості.

Ірина Абрамівна Старенька у  своєму зверненні до учасників діалогу наголосила, що вона завжди  підтримує батьків і дітей, які прагнуть отримати якісну, конкурентноспроможну  освіту. Зі свого боку голова адміністрації пообіцяла ретельно вивчити це питання та докласти усіх зусиль щодо удосконалення  навчально-матеріальної бази шкіл, забезпечення висококваліфікованими кадрами, ефективного використання фінансових ресурсів та  сприяти  в організації   відповідного маршруту підвозу учнів.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації дала доручення керівникам відповідних служб, у терміновому порядку розглянути, вирішити звернення громадян та прозвітувати їй особисто про виконані роботи.

IMG_2440IMG_2442IMG_2443