Містобудівна рада

15 березня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто, погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради містобудівну документацію «Детальний план території, обмежений вулицями Польова та Соборна для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлової будівлі (об’єкта незавершеного будівництва) під фізкультурно-оздоровчий комплекс на вул. Польовій, 49» площею близько 3,0 га в м. Богуслав Київської області.

mistobud_rada