Профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 16 березня був проведений профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України .

В семінарі взяли участь 15 чол із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов»язків, пільг для військовослужбовців.

В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

cz_16_03_17

cz_16_03_17_1