Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 березня 2017 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації  відбулося засідання комісії  з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання виконання батьками батьківських обов’язків, щодо надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, відповідно до ухвали суду; про надання (ненадання) згоди про виїзд дитини за кордон за умови відсутності згоди батька на виїзд, відповідно до ухвали суду; про реєстрацію народження дитини, за умови відсутності документів у батьків дитини.

У роботі Комісії взяв участь  заступник голови Богуславської районної державної адміністрації О.П. Салата.

За результатами засідання Комісії прийняті відповідні рішення та надані доручення.

SSD_17_03_2017

ssd_17_03_1_2017