Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

IMG_245717 березня 2017 року у актовій залі Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького відбулися урочистості з нагоди Дня  працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька, голова Богуславської районної ради В.М. Замирайло, перший заступник міського голови Ю.М. Лелека, заступник міського голови Є.Є. Янушевич привітали комунальників з професійним святом та    вручили кращим працівникам  грамоти, подяки та цінні подарунки.

Керівництво міста та району звернулося до всіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення зі щирими    словами вдячності: «Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.
Напередодні професійного свята хочемо висловити щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляють тепло і вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуємо всім за щоденну напружену працю, бажаємо вам Божого благословення, миру, міцного здоров’я, благополуччя,  родинного затишку, досягнення нових професійних висот та многії літа». Свої вітання та побажання також передав  депутат Київської обласної ради, ректор БНАУ  А.С. Даниленко.

На всіх присутніх чекав прекрасний святковий концерт, який підготували  студенти Білоцерківського національного аграрного університету та Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького.

IMG_2457IMG_2455IMG_2463IMG_2470IMG_2451