Cпівробітники Богуславського районного сектору провели урок безпеки життєдіяльності

20 березня співробітники Богуславського районного сектору провели урок безпеки життєдіяльності для учнів ЗОШ с. Киданівка. Рятувальники нагадали учням правила пожежної безпеки під час опалювального періоду та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу працівники ДСНС звернули на ті вимоги, які не можна ігнорувати під час експлуатації пічного опалення, електрообігрівальних приладів та газових установок. Спираючись на статистику виникнення пожеж та їх причини через недотримання правил пожежної безпеки, учні з рятувальниками проаналізували ситуацію. Наостанок зустрічі учні та викладачі щиро подякували працівникам ДСНС за цікаву і корисну інформацію та пообіцяли, що обов’язково дотримуватимуться правил безпечної поведінки.

kudan_zosh_1 kudan_zosh_2