ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

21 березня 2017 року начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 управління ПФУ у Богуславському районі – О.М. Шевченко, начальником  відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи управління ПФУ у Богуславському районі - Я.В.Куришко, спільно з  директором Богуславського районного центру зайнятості П.В.Тарасенком проведено зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславському районному центрі зайнятості. На зустрічі  були присутні  23 безробітних громадянина.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 управління ПФУ у Богуславському районі – О.М. Шевченко  повідомила про зміни в пенсійному законодавстві, а саме:

-    про зміни в пенсійному забезпеченні з 01.01.2017 року;

Начальник  відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи управління ПФУ у Богуславському районі - Я.В.Куришко

-    переваги легалізації заробітної плати;

- добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-  запровадження накопичувальної системи;

-  про переваги реєстрації на ВЕБ-порталі.;

-  огляд постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України».

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися у відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем управління ПФУ  у Богуславському районі та вияснити, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати.

bezrob_22_03_17 bezrob_22_03_17_1