День поліції

З метою організації добору кандидатів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних, в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості 23.03.2017 року спільно з представниками органів Національної поліції України був проведений семінар, присвячений до «Дня поліції» на тему: « Молодь на ринку праці».

В семінарі взяли участь 18 чол із числа безробітної молоді. Начальник сектору превентивної діяльності Богуславського відділу поліції Миронівського відділу ГУНП в Київській області - майор поліції Володько В.В. та його заступник - капітан поліції Горовенко О.В. надали змістовну інформацію про вимоги до кандидатів на посади поліцейського, про основні службові обов’язки, необхідні якості та навички та про конкурсний відбір, а також надали інформацію про відкриті вакантні посади по Київській області та м. Києві. В кінці бесіди були роздані буклети з необхідною інформацією та анкети.

Також на семінар були запрошені представники управління пенсійного Фонду, які надали інформацію про пільгові пенсії для військовослужбовців та ознайомили із змінами в законодавстві.

В кінці семінару були роздані інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

policia_1 policia_2