Новий склад громадської ради при Богуславській райдержадміністрації:

IMG_26033 квітня 2017  року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися  установчі збори для формування нового складу громадської ради при Богуславській райдержадміністрації на 2017-2019 роки. До нового складу громадської ради при райдержадміністрації були обрані представники 19 інститутів громадського суспільства Богуславського району.

Головою громадської ради при Богуславській райдержадміністрації було обрано Уклеїну Лілію Анатоліївну – заступника директора з виховної роботи, члена первинної профспілкової організації Центру Професійно-технічної освіти №1 м.Богуслав,  заступником голови громадської ради обрано Харченка Володимира Петровича - голову Богуславської районної громадської організації «Спілка багатодітних сімей».

Новий склад громадської ради

при Богуславській райдержадміністрації:

1.

Безуглий

Анатолій Володимирович

-

голова ХРИСТИЯНСЬКОЇ ХАРИЗМАТИЧНОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ НОВИЙ ЧАС» М. БОГУСЛАВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2.

Василенко

Любов Миколаївна

-

голова профспілкової організації Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького