Богуславщина долучилася до відправки матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України

i6 квітня 2017 року Богуславщина долучилася до  відправки  матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, доправивши їх до м. Біла Церква. Звідси допомога, зібрана з ряду прилеглих районів, 7 квітня відправилась автотранспортом до військових частин, дислокованих на Сході України.

Голова Богуславської районної державної адміністрації  І.А. Старенька висловлює слова щирої вдячності всім мешканцям району за збір допомоги. Особлива вдячність:

ДП «Богуславський лісгосп», ТОВ «Зоря»,  СТОВ «Аграрник -1», ПОСП «Берегиня», ТОВ СГП «Шупики», районній та сільським радам Богуславського району, громадській організації «Об’єднане братерство воїнів АТО»,  ПП «Татоян».

А також працівникам Богуславської центральної районної лікарні,  КЗ КОР «ЦПМСД»,  КЗ КОР «КОЦЕМДМК «Богуславська станція екстреної медичної допомоги», шкіл та дошкільних навчальних закладів, закладів культури району,  спортивної школи,  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького», ДНЗ «Богуславський ЦПТО», відділу у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богуславського відділення поліції Миронівського ВП ГУНП, Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,  Богуславського відділення Білоцерківської ОДПІ, управління Державної казначейської служби у Богуславському районі, Богуславського районного центру зайнятості, Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, управління Держпродспоживслужби, філії «Богуславське райдоруправління», Богуславської філії  ПАТ «Київоблгаз», Богуславському  районному підрозділу ЗАТ "А.Е.С" Київобленерго",  КП «Богуславтепловодопостачання», управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, всім іншим хто долучився до доброї справи.