АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2613Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 10 квітня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації подякувала всім, хто долучився збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.

На порядку денному апаратної наради  розглядалися  питання: проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району та Всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля», яка відбудеться 13 квітня 2017 року; завершення опалювального сезону в населених пунктах Богуславського району; робота сектору ДСНС в Богуславському районі, проведення роз’яснювальної роботи серед населення району по недопущенню спалювання  трав’яного настилу; робота районного військового комісаріату; робота галузі освіти ( підготовка до закінчення навчального року), спорту (проведення районних змагань), медицини ( забезпеченість медикаментами),  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді);  забезпечення правопорядку; нарахування субсидій; проведення ремонтних робіт на дорогах району, проведення посівної кампанії   та ін.

Так, Ірина Абрамівна повідомила, що 22  квітня 2017 року на  льодовій арені УНТЦ «Льодограй» відбудеться турнір на кубок голови  Богуславської райдержадміністрації з фігурного катання.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.Г. Грузінов, весняна посівна кампанія 2017 року знаходиться  в розпалі. Станом на 10 квітня 2017 року  всіма категоріями господарств району посіяно: ранньої групи ярих культур прогнозовано 990 га, посіяно 1360 га, з них: овес - прогнозовано 90 га, посіяно 90; пшениця яра - прогнозовано 200 га, посіяно 220 га; ячмінь ярий – прогнозовано 400 га, посіяно 400 га; горох – прогнозовано 300 га, посіяно 650 га; цукровий буряк – прогнозовано 250 га, посіяно 250 га. Триває посів соняшника - прогнозовано 5985 га, посіяно 3600 га. У порівнянні з 2016 роком спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення площ посів,  особливо  цукрового буряка. Так у відповідний період минулого року прогнозована площа посіву цукрового буряка 31 га, посіяно 31 га. По іншим видам  культур: ярої пшениці - прогнозовано 10 га, посіяно 10 га; горох – прогнозовано 100 га, посіяно 100 га; ячмінь  прогнозовано 417 га, посіяно 417 га; овес -  прогнозовано 62 га, посіяно 62 га; соняшник - прогнозовано 5565 га, посіяно 3650 га; всього ранньої групи прогнозовано 589 га, посіяно 589 га. При проведенні аналізу потрібно також враховувати погодно-кліматичні умови у відповідні періоди.

Крім того, проводяться роботи по догляду за посівами озимих та ярих  культур. Крім підживлення, здійснюється комплекс заходів по захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб.

В цілому для проведення весняно – польових робіт агроформування району забезпечені необхідним обсягом насіння, мінеральних добрив, паливо – мастильних матеріалів та  засобів захисту рослин.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району,  встановлено терміни їх виконання.

IMG_2610IMG_2613