Засідання архітектурно-містобудівної ради

CIMG485811 квітня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто, погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради містобудівну документацію «Детальний план території в північній частині міста Богуслав для проектування об’єкта нового будівництва комплексу будівель та споруд: «Фотогальванічна електростанція «Богуслав 1» на території Богуславської міської ради Богуславського району Київської області орієнтовною площею 24,0 га. Адреса земельної ділянки: вул. Богуславка,152 в м. Богуслав Київської області.»

CIMG4858CIMG4860