АПАРАТНА НАРАДА

IMG_2685Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької  18 квітня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Головними   питаннями порядку денного були:  робота медичної галузі району; проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району; робота сектору ДСНС в Богуславському районі; робота галузей освіти, спорту,  культури;  забезпечення правопорядку в населених пунктах району; проведення ремонтних робіт на дорогах району;  проведення весняно-польових робіт; різне.

Цього разу апаратна нарада розпочалася зі шквалу зауважень щодо  вкрай незадовільної  роботи медичної галузі району. Ірина Абрамівна довела до відома присутніх інформацію про випадок, який мав місце 17 квітня 2017 року, коли до Богуславської ЦРЛ звернувся молодий чоловік з тяжкою травмою голови. Зі слів його матері, чоловікові  не було надано кваліфіковану допомогу і як наслідок,  сталися непоправні, беззворотні зміни у стані здоров’я молодої людини. З даного приводу буде створено комісію щодо детального вивчення справи. Беручи до уваги резонанс події та у зв’язку із систематичним невиконанням службових  обов’язків, голова райдержадміністрації наполягала на вивченні питання щодо доцільності перебування на займаній посаді заступника головного лікаря Богуславської ЦРЛ   М.А. Пустовойт.  Також під час апаратної наради піднімалося питання щодо сталого забезпечення роботи ЛОР-відділення.

Голова райдержадміністрації виразила своє занепокоєння з приводу  недавніх подій у м. Іванків Київської області, де  троє підлітків познущалися над 10-річним хлопчиком. Його жорстоко били кілька годин підряд та катували. Ірина Абрамівна в терміновому порядку дала доручення керівника відповідних служб провести позапланові наради та співбесіди  спільно з  соціально-психологічними службами навчальних закладів Богуславського району щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах; провести комплекс заходів  щодо виявлення  підліткової соціальної агресії та  зведення  її до мінімуму.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.

IMG_2682IMG_2684